Anıtkabir Ziyareti

Tarihimizin dönüm noktalarından biri olan 30 Ağustos Zafer Bayramı’nı en içten duygularımla kutluyorum.
30 Ağustos yalnız bizim değil, insanlığın bayramlarından biri. Çünkü Anadolu halkı insanlığa, sömürgeciliğe ve emperyalizme karşı mücadele edilebileceğinin yollarından birini gösterdi.
 
Başkomutanlık Meydan Muharebesi ile milletimiz, en zor şartlar karşısında bile mücadeleden vazgeçmeyeceğini, vatanını, bayrağını ve özgürlüğünü canı pahasına koruyacağını bütün dünyaya göstermiştir. Ülkemizi parçalamak isteyen emperyalistler milletimizin azimli direnişi karşısında çaresiz kalmışlardır. 
 
Bugün de haksızlığa, hukuksuzluğa, keyfiliğe, doğa katliamlarına, vergide adaletsizliğe, kadın cinayetlerine, çocuk suiistimallerine, sağlık hizmetlerinin paralı hale getirilmesine, emperyalistler ile işbirlikçilerinin emellerini boşa çıkartılması için, cumhuriyetimizin kazanımlarına ve demokrasimize karşı yapılan her türlü saldırıya karşı azim ve kararlılıkla mücadeleye devam  ediyoruz.
 
Ülkemizin o karanlık işgal günlerini bir daha yaşamaması için biz mali müşavirler her şartta sorumluluk bilincinde olacağız.
 
Bir kez daha Büyük Atatürk’ü ve şehitlerimizi saygı ve özlemle anıyoruz.

Oda kurulları ve çalışanları adına

ALİ ŞAHİN
ASMMMO BAŞKANIBir cevap yazın